IV Kiev Art Time, 17-18 травня 2013 року

Переможці IV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Kiev Art Time»

ГРАН ПРІ Фестивалю отримав Зразковий хореографічний ансамбль «Веселка», місто Долинська;

Спеціальний приз найкреативнішого колективу від нашого медіа партнера Всеукраїнської газети «Танці для всіх»
отримала «Студія танцю Лариси Москаленко», місто Світловодськ
«Студія танцю Лариси Москаленко», місто Світловодськ
Вікова категорія 3-6 років

Естрадний танець:
I місце — Школа сучасної хореографії «Пролісок», м.Вишгород

Бальний танець:
I місце – Хореографічна студія «Тріумф», м.Городенка

Соло класичний танець:
I місце – Шипиленко Поліна (5 років), балетна студія «Аврора», м.Київ

Вікова категорія 7-9 років
Естрадний танець:
I місце – Театр-студія «Вернісаж», м.Київ
II місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Водограй», м.Київ
III місце – ансамбль сучасного танцю «Фреш», м.Хмельницький

Народний танець:
II місце – Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич»

Класичний танець:
I місце – Народний художній колектив ансамбль ритм-балет «Пірует», м.Київ

Соло класичний танець:
I місце – Медведко Катерина (7 років), балетна студія «Аврора», м.Київ

Вікова категорія 10-12 років
Естрадний танець:
II місце – Ансамбль сучасного танцю «Фреш», м.Хмельницький
III місце – театр-студія «Вернісаж», м.Київ

Народний танець:
I місце – Народний художній колектив «Веселка», м.Київ,
I місце – хореографічний ансамбль «Веснянка», м.Київ;
II місце – «Студія танцю Лариси Москаленко», м.Світловодськ;

Сучасний танець:
I місце – хореографічний колектив «Дивертисмент», м.Київ
II місце – дитячий хореографічний ансамбль «Водограй», м.Світловодськ

Класичний танець:
I місце – Народний художній колектив ансамбль класичного танцю «Дивертисмент»

Бальний танець:
I місце (ансаммбль) – хореографічна студія «Тріумф», м.Городенка
II місце – Семенюк Станіслав, Шушкевич Анна, хореографічна студія «Тріумф», м.Городенка
III місце – Грудійов Олександр, Чорноволова Юлія, Народний клуб спортивного танцю «Альтаїр», м.Комсомольське;

Малі форми:
I місце (квартет) – колектив народного танцю «Непоседи», м.Комсомольське;

Соло, дуети:
I місце (соло) – Стрига Сергій, колектив народного танцю «Непоседи», м.Комсомольське;
I місце (соло, сучасний танець) – Олеся Літошенко, школа танцю «R-class», м.Київ
II місце (дует) – Христенко Ауріка, Коссе Віталій, колектив народного танцю «Непоседи», м.Комсомольське
Вікова категорія 13-16 років
Народний танець:
I місце – Народний художній колектив «Веселка», м.Київ

Сучасний танець:
I місце – Народний художній колектив ансамбль ритм-балет «Пірует», м.Київ
II місце – «Студія танцю Лариси Москаленко», м.Світловодськ

Бальний танець:
III місце – хореографічна студія «Тріумф», м.Городенка

Вікова категорія 17-25 років
Соло сучасний танець
I місце – Новосельцева Юлія, Театр-студія «Вернісаж», м.Київ

Вікова категорія змішана
Естрадний танець:
I місце – Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Матриця», м.Київ

Народний танець:
I місце – колектив народного танцю «Непоседи», м.Комсомольське;
I місце (народний стилізований) – Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич», м.Київ;
II місце (народний стилізований) – хореографічний ансамбль «Джеронімо», м.Київ;
II місце (народний стилізований) – ансамбль народного танцю «Квітень», м.Харків

Сучасний танець:
I місце — Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич», м.Київ
I місце – Зразковий художній колектив дитяча студія А-6 «Excellence»

Малі форми:
II місце – колектив народного танцю «Непоседи», м.Комсомольське;

Соло, дуети:
I місце (дует народний танець) – Дурбой Анастасія, Захарьев Іван, колектив народного танцю «Непоседи», м.Комсомольське;

 детская стоматологияколяски для кукол купить украинарюкзак для детей