IX Kiev Art Time, 12-13 грудня 2015 року

Переможці  IX  Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «KIEV ART TIME»:

Хореографія – 12 грудня 2015 року

Гран Прі – хореографічний колектив «Ренесанс»,

місто Миколаїв, керівник Хохолькова Ірина

Хореографічна композиція «Крізь час»

Спеціальні відзнаки:

—         «За кращу балетмейстерську постановку» отримала Артюх Вікторія, керівник та балетмейстер-постановник  Народного  художнього колективу України театру танцю «Пігмаліон», за номер «Дівич-вечір»

—         «За найкращий сюжет у постановці» отримала Петрущак Лілія Ігорівна, керівник Хореографічної студії «Тріумф», за номер «Вдала риболовля»

 

Лауреати:

Вікова категорія 3-6 років

I місце

Ансамбль сучасного танцю «Овація», Група «Бон-Бон»

м.Київ, керівник Маньковська О.Ю

естрадний  танець — «Майже диво»

IІ місце

Дитячий хореографічний колектив «Промінь»

м.Київ, керівник Шелковкіна В.О.

естрадний танець — «На острові Мумбаї»

IІ місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

м.Київ, керівник Азаренко Н.С.

Бальний танець (дует) — «Леді та джентельмен»

IІІ місце

Студія танцю «Експромт»

м.Київ, керівник Сікорська М.В.

сучасний танець – «Кошенята»

IІІ місце

Дитячий хореографічний колектив «Промінь»

м.Київ, керівник Шелковкіна В.О.

естрадний танець — «На острові Мумбаї»

 

Вікова категорія 7-9 років.

 

I місце

Зразковий ансамбль

естрадно-спортивного танцю «Матриця»

м.Київ, керівник  Прокопчук С.В.

естрадний танець – «Чи-уа-уа»

I місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич»

м.Київ, керівник  Готовкіна Л.В.

народний стилізований танець – «Господарочки»

 I місце

Дитячий хореографічний колектив «Промінь»

м.Київ, керівник Шелковкіна В.О.

естрадний танець (дует) – «Айне-Кляйне»

I місце

Хореографічна студія «Тріумф»

м.Городенка, керівник Петрущак Л.І.

бальний танець (дует) – «Вдала риболовля»

I місце

 Школа естетичної хореографії «Реверанс»

м.Київ, керівник Азаренко Н.С.

естрадний танець (соло)  —  «Крапелька»

IІ місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

м.Київ, керівник Азаренко Н.С.

естрадний танець (тріо) – «Експромт»

естрадний танець – «Ранок тигреняти»

IІ місце

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Мозаїка»

м.Вишгород, керівник Катеринич Т.В.

естрадний танець – «Ковбої»

IІ місце

Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон»

м.Суми, керівник Артюх В.В.

естрадний танець – «Червона шапочка»

IІ місце

Народний художній колектив ансамбль танцю «Оболонь»

м.Київ, керівники Мінаєва А.Д., Майстренко Р.В.

естрадний танець – «Ковбойський танець»

IІІ місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Славутич»

м.Київ, керівник  Готовкіна Л.В.

естрадний танець – «На далеких островах»

IІІ місце

Ансамбль сучасного танцю «Овація»

м.Київ, керівник Маньковська О.Ю.

естрадний  танець – «Сюрприз для мишенят»

IІІ місце

Театр-танцю «Мандаринка»

м.Київ, керівник Уварова М.В.

естрадний танець – «Ковбої»

 

Вікова категорія 10-12 років

I місце

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Крок»

м.Київ, керівник Будник Р.Д.

естрадний танець – «Життя –це ритм»

I місце

Хореографічна студія «Тріумф»

м.Городенка, керівник Петрущак Л.І.

бальний танець – «Квікстеп»

IІ місце

Театрально-хореографічна студія «Руда ворона»

м.Київ, керівник Шелест І.С.

естрадний танець – «Метание души»

IІ місце

Танцювальний колектив «House of dance»

м.Яготин, керівник Кужелєва В.В.

естрадний танець – «Шоколадка»

IІ місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

м.Київ, керівник Азаренко Н.С.

естрадний танець (дует) – «Бананово-полуничний коктейль»

естрадний танець (дует) – «Подружки»

народний стилізований танець – «Тарантела»

IІІ місце

Хореографічна студія «Тріумф»

м.Городенка, керівник Петрущак Л.І.

бальний танець (дует) – «Футбольний чемпіонат»

IІІ місце

Танцювальний колектив «House of dance»

м.Яготин, керівник Кужелєва В.В.

естрадний танець –  «Квітка душа»

 

Вікова категорія 13-16 років

I місце

Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон»

м.Суми, керівник Артюх В.В.

естрадний танець – «Стильна бригада»

естрадний танець – «Дівич-вечір»

IІ місце

Хореографічна студія «Тріумф»

м.Городенка, керівник Петрущак Л.І.

бальний танець(дует) – «Щаслива несподіванка»

бальний танець – Попурі (європейський стандарт)

IІ місце

Зразковий хореографічний колектив «Зорепад»

с.Шевченкове, Черкаська обл., керівник Звєрєв Ю.А.

народний танець – «Молодичка»

IІІ місце

Студія танцю «Експромт»

м.Київ, керівник Сікорська М.В.

сучасний танець – «Хіп-хоп»

IІІ місце

Театр танцю «Мандаринка»

м.Київ, керівник Уварова М.В.

естрадний танець – «Подих моря»

 

Вікова категорія змішана

 

I місце

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Матриця»

м.Київ, керівник Прокопчук С.В.

естрадний танець – «Маккаветі»

IІ місце

Театр танцю «Мандаринка»

м.Київ, керівник Уварова М.В.

естрадний танець – «Царство Фараонів»

естрадний танець – «Індія»

IІ місце

Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Матриця»

м.Київ, керівник Прокопчук С.В.

естрадний танець – «Крила мрій»

IІІ місце

Театр танцю «Мандаринка»

м.Київ, керівник Уварова М.В.

естрадний танець – «Царство Фараонів»

IІІ місце

Студія сучасної хореографії «DanceGarden»

м.Київ, керівник Вихованець О.О.

сучасний танець – «Моя мелодія»

IІІ місце

Театр танцю «Мандаринка

м.Київ, керівник Уварова М.В.

естрадний танець – «Індія»

IІІ місце

Студія танцю «Експромт»

м.Київ, керівник Сікорська М.В.

сучасний танець – «Заплети»

IІІ місце

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Мозаїка»

м.Вишгород, Катеринич Т.В.

естрадний танець – «Україна Благословенна»

 

 

Вокал 13 грудня 2015 року

Спеціальними дипломами відзначили:

—         «Оксамитовий голос!» — Івлєва Марія, пісня «Метелиця»

—         «За створення яскравого образу» — Замула Євангеліна, пісня «Labamba»

—         «За артистизм» — Ведмедєва Софія, пісня «I feel good»

—         “Авторська пісня» — Осіков Павло, пісня «Місце зустрічі»

Спеціальний приз від студії звукозапису «Sound Rise» безкоштовний запис пісні отримала Івлєва Анастасія

Лауреати:

 

Вікова категорія 3-6 років

І місце

Дует «Намистинки»

м.Глухів

школа мистецтв ім.М.Березовського

ІІ місце

Коваль Марія

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School»

 

Вікова категорія 7-9 років

 

І місце

Железко Єлизавета

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School», керівник Бобир Т.В.

 

Гурвич Дар’я

м.Київ

КДМШ № 33, керівник Яницька Н.М.

ІІ місце

Хачатрян Крістіна

м.Обухів

Вокально-естрадна студія «Джайв», керівник Васильченко І.Є.

 

ІІ місце

Анюшкіна Марія

м.Славутич

Студія естрадного вокалу «Рожева пантера», керівник Денисенко Т.М.

 

Пересунько Аліна

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School», керівник Бобир Т.В.

 

Дует Титаренко Назар, Титаренко Денис

с.Шевченкове

Шевченківська спеціалізована школа-інтернат гуманітарно-естетичного профілю, керівник Грицай О.Д.

 

ІІІ місце

 

Котляр Діана

м.Київ

КДМШ № 33, керівник Яницька Н.М.

 

Замула Євангеліна

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School», керівник Бобир Т.В.

 

Кривошея Софія

с.Шевченкове

Шевченківська спеціалізована школа-інтернат гуманітарно-естетичного профілю, керівник Грицай О.Д.

 

Сальнікова Анастасія

м.Київ

КДМШ № 33, керівник Яницька Н.М.

 

Дует Іщук Дар’я, Іщук Валерія

м.Обухів

Вокально-естрадна студія «Джайв», керівник Васильченко І.Є.

 

Вікова Категорія 10-12 років

І місце

 

Віцина Анна

м.Київ

 

Вокальний ансамбль «Керелівські козаки»

с.Шевченкове

Шевченківська спеціалізована школа-інтернат гуманітарно-естетичного профілю, керівник Баранова Т.М.

ІІ місце

Винник Ірина

м.Обухів

Вокально-естрадна студія «Джайв», керівник Васильченко І.Є.

 

Низик Вікторія

м.Обухів

Вокально-естрадна студія «Джайв», керівник Васильченко І.Є.

 

ІІІ місце

Підтілок Лілія

м.Обухів

Вокально-естрадна студія «Джайв», керівник Васильченко І.Є.

 

Валуйська Аліна

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School», керівник Ваха А.О.

 

Ведмедєва Софія

м.Київ

КДМШ №2 ім.М.І.Веріковського, керівник Сазонова Аліна

 

Чухліб Єлизавета

с.Шевченкове

Шевченківська спеціалізована школа-інтернат гуманітарно-естетичного профілю, керівник Грицай О.Д.

 

Лизогуб Валерія

м.Київ

Вокальна студія ім.Віктора Шпортька «Солов’їна Україна»

Вікова Категорія 13-16 років

І місце

Хачатрян Каріна

м.Обухів

Вокально-естрадна студія «Джайв», керівник Васильченко І.Є.

 

Авдєєва Ксенія

м.Київ

Київська Муніципальна Академія естрадного та циркового мистецтв ім.Л.І.Утьосова

 

Титаренко Максим

с.Шевченкове

Шевченківська спеціалізована школа-інтернат гуманітарно-естетичного профілю, керівник Грицай О.Д.

 

ІІ місце

Івлєва Марія

м.Київ

Київський інститут музики ім..Р.М.Глієра, керівник Шаповалова В.А.

 

Іщук Олександра

м.Обухів

Вокально-естрадна студія «Джайв», керівник Васильченко І.Є.

 

Глушньова Софія

м.Фастів

Студія естрадного та народного співу «Лілея», керівник Максюк Л.О.

 

ІІІ місце

Панчук Аліса

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School», керівник Бобир Т.В.

 

Вікова категорія 17 та більше років

 

І місце

Готовкіна Ірина

м.Київ

Київська Муніципальна Академія естрадного та циркового мистецтв ім.Л.І.Утьосова

 

Осікоп Павло

м.Кривий Ріг

 

Дует Панчук Аліса, Валуйська Аліна

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School», керівник Бобир Т.В.

 

ІІ місце

Івлєва Анастасія

м.Київ

Київський інститут музики ім.Р.М.Глієра, керівник Шаповалова В.А.

 

Дует Сітар Вікторія, Чухліб Єлизавета

с.Шевченкове

Шевченківська спеціалізована школа-інтернат гуманітарно-естетичного профілю, керівник Грицай О.Д.

 

ІІІ місце

Семененко Марія

м.Київ

Школа естрадного вокалу «Dream School», керівник Бобир Т.В.стоимость рекламы на яндексесправка болезникупить яхтуФільчаков Олександр Васильович прокурор