VI Kiev Art Time, 16-17 травня 2014 року

Переможці  VI  Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «KIEV ART TIME»:

Вокал

Гран-Прі — Бабанська Анна, КДМШ №7. Керівник Михайліченко Оксана Борисівна.

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років, Місто Київ.

 

Вікова категорія 3-6 років

 III  місце

1. Ансамбль «KIDS of Paradiz»

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав Вадимович

Естрадний вокал, вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

II   місце

2. Ансамбль «Перлинка»

Керівник Савінська Віта Вікторівна

Естрадний вокал, вікова категорія 3-6 років

Місто Кам’янець-Подільський

 

Вікова категорія 7-9 років

І місце

1. Чорна Дарина

Зразковий театр естради «Фабрика зірочок»

Керівник Бованенко Анна Сергіївна

Народний вокал, вікова категорія 7-9 років

Місто Буча

ІІ місце

2. Галицька Дарина

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса Миколаївна

Естрадний вокал, вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

ІІІ місце

3. Львовська Яна

Керівник Добровольська Ірина Валеріївна

Естрадний вокал, вікова категорія 7-9 років

Місто Кам’янець-Подільський

 

Вікова категорія 10-12 років

І місце

Венцеславська Ярослава

Студія «Солов’їна Україна»

Керівник Заслужений діяч естрадного мистецтва України
Голова правління КМВ ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»  Іваненко Роман Володимирович

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

І місце

Роль Софія

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса Миколаївна

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

І місце

Тріо «Смайл»

Цимбал Катерина, Пишная Дар’я, Пирогова Катерина

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса Миколаївна

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

ІІ місце

Вепрецька Єлизавета

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса Миколаївна

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

ІІ місце

Мурміль Анастасія

Бучанська школа мистецтв ім.Ревуцького

Керівник Бованенко Анна Сергіївна

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Буча

ІІ місце

Вагабова Анна

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса Миколаївна

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

ІІІ місце

Борисов Ігор

Керівник Ставирська Світлана Миколаївна

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Дунаївці

ІІІ місце

Карунський Данил

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав Вадимович

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

(починаючі виконавці)

Місто Київ

ІІІ місце

Крапівіна Софія

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав Вадимович

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

(починаючі виконавці)

Місто Київ

ІІІ місце

Ансамбль «M&MDS»

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав Вадимович

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

 

Вікова категорія 13-16 років 

І місце

Гончарук Марія

Школа естрадного вокалу «Dream School»

Керівник Погрібна Нелі

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

Місто Київ

ІІ місце

Кожемякін Руслан

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса Миколаївна

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

Місто Київ

ІІІ місце

Руденко Софія

КДМШ № 33

Керівник Залізняк Оксана Петрівна

Концертмейстер Шевчук Ольга Олександрівна

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

Місто Київ

ІІІ місце

Морозюк Інга

Керівник Савінська Віта Вікторівна

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

Місто Кам’янець-Подільський

 

Вікова категорія 17 більше років 

І місце

Лозинська Даша

Керівник Карабуза Лідія Михайлівна

Естрадний вокал, вікова категорія 17 та більше років

Місто Первомайськ

І місце

Вовчук Катерина

Театр-студія «Вернісаж»

Керівник Коритна Валерія Петрівна

Естрадний вокал, вікова категорія 17 та більше років

Місто Київ

 

Хореографія

Гран-Прі — Зразковий хореографічний ансамбль «Країна Танців». Керівник Капацин Тетяна Вікторівна.

Естрадний танець, вікова категорія 13-16 років, місто Київ.

 

Вікова категорія 3-6 років

І місце

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»

Центр дитячої та юнацької творчості Святошинського району

Міста Києва

Керівники Бондарь Інна Петрівна, Григор’єва Ірина Леонідівна

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія 3-6 років

І місце

Ансамбль танцю «Калинонька»

Дитяча школа мистецтв ім.Жуковського

Керівники Нога Наталія, Панчук Наталія

Народний танець, вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

І місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Керівник Азаренко Надія Сергіївна

Естрадний танець вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

І місце

Ішкова Крістіна

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Мельничук Ірина Євгенівна

Класичний танець (соло) вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

ІІ місце

Школа-танців «RClass»

Керівник Холод Інеса Володимирівна

Естрадний танець вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

ІІ місце

Коноваленко Анна, Задорожний Данило

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Мельничук Ірина Євгенівна

Класичний танець (дует) вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

ІІІ місце

Кулицька Олена

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Мельничук Ірина Євгенівна

Класичний танець (соло) вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

ІІІ місце

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Мельничук Ірина Євгенівна

Класичний танець вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

ІІІ місце

Хореографічний ансамбль «Мрія»

Керівник Томбовцева Оксана Вікторівна

Естрадний танець вікова категорія 3-6 років

Місто Київ

 

Вікова категорія 7-9 років

І місце

Студія спортивного танцю «Альянс»

Директор Хольченкова Наталья Миколаївна

 Steet dance show (hip-hop), вікова категорія 7-9 років

Місто Чернігів

І місце

Театр-студія «Вернісаж»

Керівник Поліщук Злата Петрівна

Естрадний танець, вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

І місце

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»

Центр дитячої та юнацької творчості Святошинського району

Міста Києва

Керівники Бондарь Інна Петрівна, Григор’єва Ірина Леонідівна

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія 7-9 років 

І місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Керівник Азаренко Надія Сергіївна

Естрадний танець (мала форма )вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

І місце

Косинова Ева, Телушкіна Евгенія

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Керівник Азаренко Надія Сергіївна

Естрадний танець (дует) вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

І місце

Кашеваров Максим, Пономарьова Анна

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Керівник Азаренко Надія Сергіївна

Естрадний танець (дует) вікова категорія 7-9 років

Місто Київ 

ІІ місце

Хореографічний ансамбль «Джеронімо»

Керівник Черноус Олександр Іванович

Естрадний танець, вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

ІІ місце

Хореографічна школа-студія «Vita»

Керівник Лісіченко Анна Володимирівна

Естрадний танець (мала форма) вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

ІІІ місце

Ансамбль «Адажио»

Вишневський центр творчості дітей та юнацтва

Керівник Романюк Яна Вікторівна

Народний-стилізований танець, вікова категорія 7-9 років

Місто Вишневе

ІІІ місце

Зразковий художній коллектив ансамбль сучасної хореографії «Бригантина»

Керівники Цимбал Оксана, Файферт Анна

Естрадний танець, вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

ІІІ місце

Школа-танців «RClass»

Керівник Холод Інеса Володимирівна

Естрадний танець (мала форма) вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

ІІІ місце

11. Ансамбль сучасного танцю «Energy Plus»

Керівник Павлушко Андрій Володимирович

Steet dance show (hiphop), вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

ІІІ місце

Хореографічний колектив «Оксамит»

Дитяча школа мистецтв ім.Ревуцького

Керівник Вижга Оксана Казимирівна

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія 7-9 років

Місто Буча

ІІІ місце

Батюк Анастасія

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Мельничук Ірина Євгенівна

Класичний танець (соло) вікова категорія 7-9 років

Місто Київ

 

Вікова категорія 10-12 років

І місце

Хореографічний ансамбль «Мрія»

Керівник Томбовцева Оксана Вікторівна

Народний стилізований танець, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

І місце

Театр-студія «Вернісаж»

Керівник Поліщук Злата Петрівна

Естрадний танець, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

І місце

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»

Центр дитячої та юнацької творчості Святошинського району

Міста Києва

Керівники Бондарь Інна Петрівна, Григор’єва Ірина Леонідівна

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія 10-12 років

І місце

Народний аматорський ансамбль бального танцю «Діана»

Керівник Клименко Діна Асхатівна

Бальний танець, вікова категорія 10-12 років

Місто Фастів

ІІ місце

 Хореографічний колектив «Оксамит»

Дитяча школа мистецтв ім.Ревуцького

Керівник Вижга Оксана Казимирівна

Народний стилізований танець, вікова категорія 10-12 років

Місто Буча

ІІ місце

Ансамбль танцю «Калинонька»

Дитяча школа мистецтв ім.Жуковського

Керівники Нога Наталія, Панчук Наталія

Народний танець, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

ІІ місце

 Зразковий художній коллектив ансамбль сучасної хореографії «Бригантина»

Керівники Цимбал Оксана, Файферт Анна

Естрадний танець, вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

ІІІ місце

Веселовський Данил

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Мельничук Ірина Євгенівна

Сучасний танець (соло), вікова категорія 10-12 років

Місто Київ

 

Вікова категорія 13-16 років

ІІ місце

Дитячий зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Калиновий віночок»

Керівник Смовж Наталія Володимирівна

Народний танець, вікова категорія 13-16 років

Місто Фастів

ІІ місце

Ансамбль танцю «Калинонька»

Дитяча школа мистецтв ім.Жуковського

Керівники Нога Наталія, Панчук Наталія

Народний танець, вікова категорія 13-16 років

Місто Київ

ІІ місце

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Мозаїка»

Керівники Катеринич Тетяна Василівна, Онищук Марія Вадимівна

Естрадний танець, вікова категорія 13-16 років

Місто Вишгород 

ІІ місце

Михайлюк Анастасія

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Мозаїка»

Керівник Катеринич Тетяна Василівна, Онищук Марія Вадимівна

Естрадний танець, вікова категорія 13-16 років

Місто Вишгород

ІІ місце

 

Боднарчук Карина,  Лейченко Валентин

Ансамбль танцю «Калинонька»

Дитяча школа мистецтв ім.Жуковського

Керівники Нога Наталія, Панчук Наталія

Народний танець (дует), вікова категорія 13-16 років

Місто Київ

ІІІ місце

Хоружа Маргарита, Вікторія Тюрменко

Хореографічний колектив «Оксамит»

Дитяча школа мистецтв ім.Ревуцького

Керівник Вижга Оксана Казимирівна

Неокласичний танець (дует), вікова категорія 10-12 років

Місто Буча

 

Вікова категорія змішана

І місце

Зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт»

 Український колеж ім.В.О.Сухомлинського

 Художній керівник Семенова Наталія Вікторівна

Хормейстер Лук’янова  Анна Ігорівна          

Фольклор, вікова категорія змішана

Місто Київ

І місце

Театр-студія «Вернісаж»

Керівник Поліщук Злата Петрівна

Естрадний танець, вікова категорія змішана

Місто Київ

ІІ місце

Зразкова хореографічна студія «Щедрик»

Центр культури і мистецтва НАУ

Керівник Романенко Світлана Валеріївна

Естрадний танець, вікова категорія змішана

Місто Київ

ІІ місце

Школа-танців «RClass»

Керівник Холод Інеса Володимирівна

Сучасний танець, вікова категорія змішана

Місто Київ

ІІІ місце

Хореографічний колектив «Міріданс»

Керівник Грищенко Тетяна Миколаївна

Народний стилізований танець, вікова категорія змішана

Місто Київ

ІІІ місце

Ансамбль сучасного танцю «Energy Plus»

Керівник Павлушко Андрій Володимирович

Естрадний танець, вікова категорія змішана

Місто Київ

ІІІ місце

Ансамбль «Тримай ритм»

Керівник Шихалієва Емма Алієвна

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія змішана

Місто Ірпінь

 

Вікова категорія 17-25 років

І місце

1. Кожемякіна Катерина

Школа іспанського танцю «Фламенко і Балет Еспанйол»

Вікова категорія 17-25 років

 translator englishplay free casino games win real moneyкупить брюки для мальчика