VIII Kiev Art Time, 15-17 травня 2015 року

Переможці  VIII  Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «KIEV ART TIME»:

Вокал

Гран-прі — Вокальний ансамбль «Полонина» Уманського обласного музичного училища ім.П.Д.Демуцького, керівник Крочак Андрій Григорович.

Вікова категорія 3-6 років

І місце

Когут Вероніка

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав

Естрадний вокал, вікова категорія 3-6 років

І місце

Сотникова Аріна

Дитячий музичний театр «Vusic Puzzle»

Керівники: Безобчук Тетяна, Шашко Оксана

Естрадний вокал, вікова категорія 3-6 років

Аріна

ІІІ місце

Дяченко Єлизавета

Дитяча студія «Аврора»

Викладач Чечко Софія

Естрадний вокал, вікова категорія 3-6 років

Дяченко-Єлизаветта

Вікова категорія 7-9 років

І місце

Феніна Марія

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав

Естрадний вокал, вікова категорія 7-9 років

ІІ місце

Хоменко Вероніка

Естрадний вокал, вікова категорія 7-9 років

ІІ місце

Драгомерецька Кіра

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав

Естрадний вокал, вікова категорія 7-9 років

Драгомерецька Кіра

ІІІ місце

Михайлюк Тимофій

Творчій простір «Катапульта Креатів Тім»

Керівник Комар Катерина

Естрадний вокал, вікова категорія 7-9 років
Тимофій1

Вікова категорія 10-12 років

І місце

Пирогова Катерина

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

ІІ місце

Карунський Данил

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

ІІ місце

Рауль Хамза

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

ІІІ місце

Рудко Діана

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав

Естрадний вокал, вікова категорія 10-12 років

Вікова категорія 13-16 років

І місце

Омар Хамза

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Зеленський Владислав

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

ІІ місце

Цагареішвілі Анна

Продюсерський центр «Парадиз»

Керівник Ластович Лариса

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

ІІ місце

Ломакіна Вероніка

Дитяча музична школа №33

Керівник Данилевський Константин

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

Ломакіна-Вероніка

ІІІ місце

Театр-студія «Вернісаж»

Керівники: Вовчук Катерина, Коритна Валерія

Естрадний вокал, вікова категорія 13-16 років

Театр-студія Вернісаж

 

Хореографія

Гран-Прі

Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон», місто Суми, керівник відмінник освіти України Артюх Вікторія Валентинівна.

Вікова категорія 3-6 років

І місце

Шоу-балет «Dance Style»

Місто Київ

Керівники: Олександра Вахліовська, Анна Скопненко

Естрадний танець, вікова категорія 3-6 років

І місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Місто Київ

Керівник Надія Азаренко

Бальний танець, дует (Гордієнко Володимир, Гармаш Олександра),

вікова категорія 3-6 років

ІІ місце

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»

Місто Київ

Керівники: Катерина Зверева, Ольга Чорноконь

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія 3-6 років

ІІ місце

Спортивно-хореографічний колектив «Грейс»

Місто Київ

Керівники: Мировлава Сердюк, Ірина Кирилюк

Естрадний танець, вікова категорія 3-6 років

ІІІ місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Місто Київ

Керівник Надія Азаренко

Естрадний танець, мала форма, вікова категорія 3-6 років

ІІІ місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Апельсин»

Місто Київ

Керівники: Віктор Роман, Ольга Забалуєва

Естрадний танець, вікова категорія 3-6 років

ІІІ місце

Дитячий музичний шоу-театр «Music Puzzle»

Місто Київ

Керівники: Тетяна Безобчук, Леся Волинець, Олена Сербіна

Естрадний танець, вікова категорія 3-6 років

Вікова категорія 7-9 років

І місце

Шоу-балет «Dance Style»

Місто Київ

Керівники: Олександра Вахліовська, Анна Скопненко

Естрадний танець, вікова категорія 7-9 років

І місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Апельсин»

Місто Київ

Керівники: Віктор Роман, Ольга Забалуєва

Естрадний танець, вікова категорія 7-9 років

І місце

Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон»

місто Суми,

Керівник відмінник освіти України Вікторія Артюх

Естрадний танець, вікова категорія 7-9 років

І місце

Студія сучасного-спортивного танцю «Альянс»

Місто Чернігів

Керівник Наталія Хольченко

Сучасний танець (хіп-хоп), вікова категорія 7-9 років

І місце

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»

Місто Київ

Керівники: Олена Савченко, Анастасія Сушка

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія 7-9 років

І місце

Дитячий театр «Мюзік Хол»

Місто Київ

Керівники: Олена Войцеховська, Евгеній Чаплигін

Народний слизізований танець, вікова категорія 7-9 років

І місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Місто Київ

Керівник Надія Азаренко

Естрадний танець, соло (Петренко Олеся), вікова категорія 7-9 років

ІІ місце

Хореографічний ансамбль «Джеронімо»

Місто Київ

Керівник Олександр Черноус

Народний стилізований танець, вікова категорія 7-9 років

ІІ місце

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Ірина Мельничук

Місто Київ

Класичний танець, соло (Нурмахамбетова Айша), вікова категорія 7-9 років

ІІ місце

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Ірина Мельничук

Місто Київ

Класичний танець, соло (Коноваленко Анна), вікова категорія 7-9 років

ІІІ місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Веснадія»

Місто Київ

Керівник Наталья Устинова

Естрадний танець, вікова категорія 7-9 років

ІІІ місце

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Ірина Мельничук

Місто Київ

Класичний танець, соло (Нурмахамбетова Аміна), вікова категорія 7-9 років

ІІІ місце

Дитяча балетна студія «Аврора»

Керівник Ірина Мельничук

Місто Київ

Класичний танець, соло (Горобинська Катерина), вікова категорія 7-9 років

ІІІ місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Місто Київ

Керівник Надія Азаренко

Естрадний танець, дует (Єва Косінова, Євгенія Телушкіна), вікова категорія 7-9 років

Вікова категорія 10-12 років

І місце

Театр танцю «Viva»

Місто Київ

Керівник Яна Срібна

Сучасний танець, вікова категорія 10-12 років

І місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Апельсин»

Місто Київ

Керівники: Віктор Роман, Ольга Забалуєва

Естрадний танець, вікова категорія 10-12 років

ІІ місце

Зразковий ансамбль танцю «Журавка»

Місто Умань

Керівник Наталія Гавенко

Естрадний танець, вікова категорія 10-12 років

ІІ місце

Дитячий театр «Мюзік Хол»

Місто Київ

Керівники: Олена Войцеховська, Евгеній Чаплигін

Народний слизізований танець, вікова категорія 10-12 років

ІІ місце

Школа естетичної хореографії «Реверанс»

Місто Київ

Керівник Надія Азаренко

Естрадний танець, дует (Максим Кашеваров, Ганна Пономарьова), вікова категорія 10-12 років

Вікова категорія 13-16 років

І місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Веселка»

Місто Долинська

Керівник Заслужений працівник культури України Галина Жир

Народний стилізований танець, вікова категорія 13-16 років

І місце

Дитячий хореографічний центр «Контрасти»

Місто Павлоград

Керівник Тетяна Зінько

Сучасний танець, вікова категорія 13-16 років

І місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Апельсин»

Місто Київ

Керівники: Віктор Роман, Ольга Забалуєва

Естрадний танець, вікова категорія 13-16 років

І місце

Хореографічний колектив «Олімп»

Місто Коростишев

Керівник Ірина Голубовська

Сучасний танець (хіп-хоп), вікова категорія 13-16 років

І місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Веснадія»

Місто Київ

Керівник Наталья Устинова

Демі-класичний танець, соло (Владислава Потапенко), вікова категорія 13-16 років

ІІ місце

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»

Місто Київ

Керівники: Олена Савченко, Анастасія Сушка

Естрадно-спортивний танець, вікова категорія 13-16 років

ІІІ місце

Зразковий ансамбль танцю «Журавка»

Місто Умань

Керівник Леся Білохатюк

Естрадний танець, вікова категорія 13-16 років

ІІІ місце

Школа танцю «R-Class»

Місто Київ

Керівник Інесса Холод

Сучасний танець, вікова категорія 13-16 років

ІІІ місце

Школа танцю «R-Class»

Місто Київ

Керівник Інесса Холод

Сучасний танець (джаз-модерн), соло (Олеся Літошенко), вікова категорія 13-16 років

ІІІ місце

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Мозаїка»

Місто Вишгород

Керівник Тетяна Катеринич

Естрадний танець, вікова категорія 13-16 років

Вікова категорія змішана

І місце

Зразковий ансамбль пісні і танцю «Яблуневий цвіт»

Місто Київ

Керівник Наталія Семенова

Фольклор, вікова категорія змішана

І місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Апельсин»

Місто Київ

Керівники: Віктор Роман, Ольга Забалуєва

Сучасний танець, вікова категорія змішана

ІІ місце

Зразковий хореографічний ансамбль «Веснадія»

Місто Київ

Керівник Наталья Устинова

Естрадний танець, вікова категорія змішана

ІІ місце

Хореографічний колектив «Грація»

Місто Київ

Керівники: Яна Шаронова, Марія Заремська-Тухай

Естрадний танець, вікова категорія змішана

ІІ місце

Хореографічний колектив «Грація»

Місто Київ

Керівники: Яна Шаронова, Марія Заремська-Тухай

Естрадний танець, дует (Марія Вінник, Нестеренко Марія)вікова категорія змішана

ІІ місце

Шоу-балет «Dance Style»

Місто Київ

Керівники: Олександра Вахліовська, Анна Скопненко

Сучасний танець, вікова категорія змішана

ІІІ місце

Народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз»

Місто Київ

Керівники: Олена Савченко, Анастасія Сушка

Естрадний танець, вікова категорія змішана

ІІІ місце

Танцювальний колектив «Exellent»

Місто Кременчуг

Керівник Тетяна Гладка

Сучасний танець, вікова категорія змішанакуклы пупсыхамам казаньспортивная одежда для подростков мальчиков