Переможці

За результатами  Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу проводиться нагородження за номінаціями та віковими категоріями:

  • Лауреат 1, 2, 3, ступеню;

  • Дипломант 1, 2, 3 ступеню;

  • Гран-при присуджується за розсудом журі.

Всі учасники отримують диплом фестивалю та пам’ятний подарунок.

Переможці
ХІІ Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «Kiev Art Time»

13-14 травня 2017 року

Хореографія — 13 травня 2017р.

Гран-Прі – Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», місто Київ, керівники Григор’єва Ірина, Бондар Інна.

Хореографічна композиція «Прокляття повного місяця», ансамбль «Стелз», м. Київ

Хореографічна композиція «Місто, де цвітуть каштани», ансамбль «Стелз», м. Київ

Спеціальними дипломами відмічені:

  • Диплом «за кращу балетмейстерську роботу» та кубок Григорія Чапкіса — хореографічна композиція «Жито», балетмейстер-постановник — відмінник освіти України Артюх Валентина (народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон»), м. Суми.

Хореографічна композиція «Жито», ансамбль «Пігмаліон», м. Суми

  • Диплом «за кращий сюжет у постановці» — хореографічна композиція «За крок до ешафоту», балетмейстери-постановники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра, Вахліовський Антон (шоу-балет «Dance Style»), м. Київ.
  • Диплом «за найкраще технічне виконання» — танець «Чудо подарунок», зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Країна Танців», керівник Капацин Тетяна, м. Київ.

Хореографічна композиція «Чудо подарунок», ансамбль «Країна танців», м. Київ

  • Диплом за «збереження національної культури» — зразковий хореографічний колектив «Опільчанка», керівник Горинь Лілія, м. Рогатин (танці «Поліська полька», «Український святковий», «Як козаки куліш варили»).

Хореографічна композиція «Поліська полька», ансамбль «Опільчанка», м. Рогатин

Лауреати:

Вікова категорія 3-6 років

І місце

  • Народний художній колектив ансамбль естрадно – спортивного танцю “Стелз”, м. Київ
    Керівники Бондар Інна Петрівна, Григор’єва Ірина Леонідівна
    Танці: «Крап-крап-крап», «Помаранчеве сяйво»  (естрадно-спортивний т-ць)
  • Хореографічний колектив ShubiDubi, м. Київ
    Керівник  Шеїна Альона Вікторівна
    Танець  «Сищики» (мала форма, сучасний танець)
  • Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон», м. Суми
    Керівник Куцокінь Уляна Сергіївна
    Танець «Болотна рапсодія» (естрадний танець)
  • Ложечнікова Анастасія — соло
    Студія танцю та творчості М-44, м. Київ
    Керівники Морозова Наталія, Древило Алла
    Танець «Полум’я» (сучасний танець)
  • Лисиця Анастасія – соло
    Танцювальний колектив «Rock-n-smile», м. Київ
    Керівник Булгарь Яна Олексіївна
    Танець «краплинка драйву» (естрадно-спортивний танець)

ІІ місце

  • Школа естетичної хореографії «Реверанс», м. Київ
    Керівник Азаренко Надія Сергіївна
    Танець «Рожеве диво» (мала форма, сучасний танець)
  • Народний художній колектив сучасного танцю A6 Excellence, м. Київ
    Керівник Копотя Анжела
    Танець «Морські коники» (естрадний танець)
  • Студія сучасного танцю «MAGIC VIBES», м. Київ
    Керівник Шаталова Валерія Олександрівна
    Танець «Шалена вечірка» (естрадно-спортивний танець)
  • Заєць Анна – соло
    Студія танцю та творчості М-44, м. Київ
    Керівники Морозова Наталія, Древило Алла
    Танець «Та, що створює мрії» (сучасний танець)
  • Турченко Віра – соло
    Танцювальний колектив «Rock-n-smile», м. Київ
    Керівник Булгарь Яна Олексіївна
    Танець «Весняне пробудження» (естрадно-спортивний танець)

ІІІ місце

  • Шоу-балет «Dance Style», м. Київ
    Керівники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра
    Танці: «Малята-монстренята» (естрадний танець), «Шалені кошенята» (сучасний танець)
  • Школа танців «Esthetic Dance», м. Київ
    Керівник Абрамович Тетяна Ігорівна
    Танець «Кітті-кошеня» (естрадний танець)
  • Школа танців «Rubin studio», м. Київ
    Керівники Долгорукова Наталія Віталіївна, Онищенко Олександра Олександрівна
    Танець «Домовята» (естрадний танець)
  • Студія танцю «Dance Energy», м. Київ
    Керівник Русіна Надія Петрівна
    Танець «Канікули» (естрадний танець)
  • Танцювальний колектив «Березняківські перлинки», м. Київ
    Керівник Кривкова Людмила Анатоліївна
    Танці «Червоні стрічки майорять» (естрадний), «Сплетемо віночок» (народний-стилізований танець)
  • Дитячий музичний шоу-театр «Music Puzzle», м. Київ
    Керівник Волинець Леся Іванівна
    Танець «Как-кан» (сучасний танець)
  • Танцювальний колектив “DanceGarden», м. Київ
    Керівник Вихованець Оксана Олексіївна
    Танець «Дитинство» (естрадний танець)
  • Студія сучасного танцю «MAGIC VIBES», м. Київ
    Керівник Шаталова Валерія Олександрівна
    Танці: «Cool Kids» (естрадний танець), «Mini Stars» (сучасний танець)
  • Хореографічний колектив ShubiDubi, м. Київ
    Керівник  Шеїна Альона Вікторівна
    Танець «Мрії про маленького принца» (естрадний танець)
  • Хореографічний танцювальний гурт «Самоцвіти», м. Київ
    Керівник Семеняка-Сіра Оксана Іванівна
    Танці: «Долоньки» (сучасний танець), «Варєнька» (мала форма, народний танець)

Вікова категорія 7-9 років

І місце

  • Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон», м. Суми
    Керівники Артюх Вікторія Валентинівна, Куцекінь Уляна Сергіївна
    Танці: «Веселі чоботарі» (естрадний танець), «Пригоди Пеппі» (естрадно-спортивний танець)
  • Народний художній колектив сучасного танцю A6 Excellence, м. Київ
    Керівник Копотя Анжела
    Танець «Морські глибини» (естрадний танець)
  • Хореографічний ансамбль «Джеронімо», м. Київ
    Керівник Черноус Олександр Іванович
    Танець «Світло Янгола» (естрадний танець)
  • Школа танців «Rubin studio», м. Київ
    Керівники Долгорукова Наталія Віталіївна, Онищенко Олександра Олександрівна
    Танець «Файні хопери» (сучасний танець)
  • Школа естетичної хореографії «Реверанс», м. Київ
    Керівник Азаренко Надія Сергіївна
    Танці: «Зустріч» (дует-бальний танець), «Латинські ритми» (дует-естрадний танець)
  • Кравецька Ярослава — соло
    Школа естетичної хореографії «Реверанс», м. Київ
    Керівник Азаренко Надія Сергіївна
    Танці: «Експромт» (сучасний танець), «Золота перлинка» (естрадний танець)
  • Радіонова Єлизавета – соло
    Народний художній колектив сучасного танцю A6 Excellence, м. Київ
    Керівник Копотя Анжела
    Танець «Найвеличніша» (сучасний танець)

ІІ місце

  • Шоу-балет «Dance Style», м. Київ
    Керівники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра
    Танець: «Багато шуму із нічого» (естрадний танець)
  • JD DANCE STUDIO , м. Київ
    Керівник Кулішова Евгенія Валеріївна
    Танець «Fire models» (сучасний танець)
  • Орєхова Вероніка – соло
    Народний художній колектив сучасного танцю A6 Excellence, м. Київ
    Керівник Копотя Анжела
    Танець «Намалюю» (сучасний танець)
  • Матвєєва Катерина – соло
    Танцювальний колектив «Rock-n-smile», м. Київ
    Керівник Булгарь Яна Олексіївна
    Танець «Енергія життя» (естрадно-спортивний танець)

ІІІ місце

  • JD DANCE STUDIO , м. Київ
    Керівник Кулішова Евгенія Валеріївна
    Танець «Fool in love»  (естрадний танець)
  • Школа танців «Esthetic Dance», м. Київ
    Керівник Абрамович Тетяна Ігорівна
    Танець «Say love» (естрадний танець)
  • Студія танцю «Dance Energy», м. Київ
    Керівник Заболотна Анастасія Ігорівна
    Танець «Little party» (сучасний танець)
  • Театр танцю «Березіль», м. Київ
    Керівник Хоружа Аліна Леонідівна
    Танець «Я хочу танцювати» (сучасний танець)
  • Дитячий театр «Мюзик Хол», м. Київ
    Керівники Войцеховська Олена Леонтіївна, Чаплигін Євген Петрович
    Танець «Жабенята» (естрадно-спортивний танець)
  • Танцювальний колектив «Усмішка», с. Кучаків, Київська обл.
    Керівник Назаренко Людмила
    Танець «Ляльки» (естрадний танець)
  • Танцювальний колектив «Rock-n-smile», м. Київ
    Керівник Булгарь Яна Олексіївна
    Танець «Нестримні пружинки» (мала форма, естрадно-спортивний танець)
  • Ганькевич Поліна – соло
    Totem Dance School, м. Київ
    Керівник Шишкарьова Кристина Володимирівна
    Танець «Лабіринт» (сучасний танець)

Вікова категорія 10-12 років

І місце

  • Народний художній колектив сучасного танцю A6 Excellence, м. Київ
    Керівник Копотя Анжела
    Танець «Future» (сучасний танець)
  • Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон», м. Суми
    Керівники Артюх Вікторія Валентинівна
    Танець «Розсміши клоуна» (естрадний танець), «Намалюю тобі свою любов» (сучасний танець)
  • Шоу-балет «Dance Style», м. Київ
    Керівники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра
    Танці: «Відчайдушні домогосподарки» (естрадний танець), «Віра? Надія? Кохання!» (сучасний танець)
  • Танцювальний гурт «Смайлики», м. Звенигородка
    Керівник Чорна Тетяна Володимирівна
    Танець «Дикий-дикий вест» (естрадний танець)
  • Танцювальний колектив «V Crew», м. Київ
    Керівник Стеценко Владислава Сергіївна
    Танець «Mushrooms» (сучасний танець)
  • JD DANCE STUDIO , м. Київ
    Керівник Кулішова Евгенія Валеріївна
    Танець «Forward» (сучасний танець)
  • Студія сучасного танцю «MAGIC VIBES», м. Київ
    Керівник Шаталова Валерія Олександрівна
    Танець «Fire Ball» (сучасний танець)

ІІ місце

  • Танцювальний гурт «Смайлики», м. Звенигородка
    Керівник Чорна Тетяна Володимирівна
    Танець «Індійське кіно» (естрадний танець)
  • Дитячий музичний шоу-театр «Music Puzzle», м. Київ
    Керівник Волинець Леся Іванівна
    Танець «Свет из тьмы» (сучасний танець)
  • Танцювальний колектив “DanceGarden», м. Київ
    Керівник Вихованець Оксана Олексіївна
    Танець «Змінити світ» (сучасний танець)
  • Школа естетичної хореографії «Реверанс», м. Київ
    Керівник Азаренко Надія Сергіївна
    Танці: «Чарівниці» (дует — сучасний танець), «Моє друге я» (дует – естрадний танець)
  • Ісак Ангеліна – соло
    Студія танцю та творчості М-44, м. Київ
    Танець «Теорія всього» (сучасний танець)
  • Бровко Дар’я – соло
    JD DANCE STUDIO , м. Київ
    Керівник Кулішова Евгенія Валеріївна
    Танець «Dance everybody» (сучасний танець)

ІІІ місце

  • Студія спортивно-естрадного танцю «Імперія», м. Жовті Води
    Керівник Герасименко Еліна Петрівна
    Танець «Тримай ритм» (сучасний танець)

Вікова категорія 13-16 років

І місце

  • Народний ансамбль бального танцю «Діана», м. Фастів
    Керівник Клименко Діна Асхатівна
    Танець «Зимова казка» (бальний танець)
  • Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон», м. Суми
    Керівник Артюх Вікторія Валентинівна
    Танець «Жито» (народний-стилізований танець)
  • Шоу-балет «Dance Style», м. Київ
    Керівники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра
    Танець «За крок до ешафоту» (сучасний танець)
  • Зразковий хореографічний колектив «Опільчанка», м. Рогатин
    Керівник Горинь Лілія Михайлівна
    Танець «Поліська полька» (народний танець)
  • Зразковий художній колектив хореограф ансамбль «Країна Танців»
    Керівник Капацин Тетяна Вікторівна
    Танець «Чудо подарунок» (мала форма – естрадний танець)
  • Танцювальний колектив «Браво», м. Прилуки
    Керівник Клементьєва Людмила Миколаївна
    Латвійський танець «На святі Ліго» (мала форма — народний танець)

ІІ місце

  • Народний художній колектив України театр танцю «Пігмаліон», м. Суми
    Керівник Артюх Вікторія Валентинівна
    Танець «Зустріч на Бродвеї» (сучасний танець)
  • Зразковий хореографічний колектив «Опільчанка», м. Рогатин
    Керівник Горинь Лілія Михайлівна
    Танець «Доля-доленька» (сучасний танець)
  • Театр танцю «Березіль», м. Київ
    Керівник Хоружа Аліна Леонідівна
    Танець «Жага до більшого» (сучасний танець)
  • Шоу-балет «Dance Style», м. Київ
    Керівники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра
    Танець «Коли серце пронизано нитками» (сучасний танець)

Вікова категорія змішана

І місце

  • Народний аматорський ансамбль сучасно-бального танцю «VIZAVI», м. Полонне
    Керівник Гусенко Інна Русланівна
    Український народний танець «Полька» (народний танець)
  • Хореографіч.колектив «Заморочки», м. Звенигородка
    Керівник Луценко Олександр Анатолійович
    Український танець з бучками (народний танець)
  • Зразковий хореографічний колектив «Опільчанка», м. Рогатин
    Керівник Горинь Лілія Михайлівна
    Український святковий танець (народний танець)
  • Зразковий ансамбль естрадного танцю «Фантазія», с. Костянтинівка, Запорізька обл.
    Керівник Близнюк Ольга Анатоліївна
    Танець «Вічність» (сучасний танець)

ІІ місце

  • Студія танцю «Dance Energy», м. Київ
    Керівник Заболотна Анастасія Ігорівна
    Танець «Energy» (сучасний танець)
  • Шоу-балет «Dance Style», м. Київ
    Керівники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра
    Танець «Подих весни» (сучасний танець)
  • Зразковий хореографічний колектив «Опільчанка», м. Рогатин
    Керівник Горинь Лілія Михайлівна
    Танець «Як козаки куліш варили» (народний танець)
  • Хореографічний колектив «Заморочки-Дивина», м. Звенигородка
    Керівник Чорна Тетяна Володимирівна
    Поліський танець «Шир» (народний танець)
  • Шоу-балет «Dance Style», м. Київ
    Керівники Скопненко Анна, Вахліовська Олександра
    Танець «Пухнаста армія» (естрадний танець)

ІІІ місце

  • Зразковий ансамбль естрадного танцю «Фантазія», с. Костянтинівка, Запорізька обл.
    Керівник Близнюк Ольга Анатоліївна
    Кривий танець (народний стилізований танець)
  • Хореографічний ансамбль «Азбука танцю», м. Київ
    Керівник Зінченко Альона Ігорівна
    Танець «Смачно» (естрадний танець)

Вікова категорія 17 та більше років

І місце

  • Хореографічний дует «Hearts in a beat», м. Балаклія
    Танець «Ми удвох» (сучасний танець)

ІІ місце

  • Хореографічний колектив «Intro-dance», м. Прилуки
    Керівник Скорик Юлія Вікторівна
    Танець «Як свекруха невістку повчала» (дует – народний танець)

ІІІ місце

  • Хореографічний колектив «Intro-dance», м. Прилуки
    Керівник Скорик Юлія Вікторівна
    Танець «Подих весни» (сучасний танець)

александр лобановскийинтернет магазин кривой рогмагазины освещения вАлександр Фильчаков Васильевич