Програма

Благодійний фонд «Kiev Art Time» та Школа танців «Kiev Art Time» проводять 13-14 травня 2017 року у м. Києві XII Всеукраїнський вокально- хореографічний конкурс-фестиваль «KIEV ART TIME».

XII KIEV ART TIME  проходить  за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та Благодійного фонду В’ячеслава Непопа «Солом’янка».

13.05.17 (субота) – конкурсний день з хореографії Центр культури та мистецтв Національного авіаційного університету, за адресою проспект Космонавта Комарова, 1

Увага!!!
Початок конкурсної програми для 1-го блоку
в 10:00
Початок реєстрації колективів 1-го блоку та проба сцени з 08:30

Проба сцени в порядку живої черги!!!

Перший блок:

Танець Колектив час вік
1. «Морські коники» А6 Axcellent 2:56 3-6р
2. «Кітті – кошеня» Esthetic Dance 2:31 3-6р
3. «Малята монстренята» Dance Style 3:00 3-6р
4. «Домовята» Rubin studio 3:22 3-6р
5. «Канікули» Dance Energy 2:58 3-6р
6. «Дитинство» DanceGarden 2:24 3-6р
7. «Рожеве диво» Реверанс» 3:08 3-6р
8. «Червоні стрічки майорять» Березняківські перлинки 1:50 3-6р
9. «Крап-крап-крап» Стелз 3:00 3-6р
10 «Краплинка драйву» — А.Лисиця Rock-n-smile 3:00 3-6р
11 «Весняне пробудження»В.Турченко Rock-n-smile 1:50 3-6р
12 «Кан-Кан» Music Puzzle 3:37 3-6р
13 «Шалені кошенята» Dance Style 3:20 3-6р
14 «Долоньки» Самоцвіти 2:28 3-6р
15 «Помаранчеве сяйво» Стелз 3:40 3-6р
16 «Полум’я» — А.Ложечникова М-44 2:24 3-6р
17 «Та, что создает мечты» -А.Заєць М-44 1:39 3-6р
18 «Сплетемо віночки» Березняківські перлинки 2:00 3-6р
19 «Cool Kids» MAGIC VIBES 2:42 3-6р
20 «Болотна рапсодія» Пігмаліон 3:00 3-6р
21 «Шалена вечірка» MAGIC VIBES 2:43 3-6р
22 «Mini Stars» MAGIC VIBES 2:08 3-6р
23 «Варєнька» Самоцвіти 2:33 3-6р
24 «Зустріч» — дует Реверанс 3:00 7-9р
25 «Fool in love» JD DANCE STUDIO 2:15 7-9р
26 «Веселі чоботарі» Пігмаліон 3:30 7-9р
27 «Багато шуму із нічого» Dance Style 3:20 7-9р
28 «Пригоди Пепі» Пігмаліон 2:50 7-9р
29 «Латинські ритми» — дует Реверанс 3:22 7-9р
30 «Світло янгола» Джеронімо 3:40 7-9р
31 «Морськи глибини» А6 Axcellence 3:17 7-9р
32 «Say love» Esthetic Dance 3:00 7-9р
33 «Хорошее настроение» Rubin studio 2:42 7-9р
34 «Маленьке кохання» Максімова Сандра 2:38 7-9р
35 «Золота перлина» Я.Кравецька Реверанс 3:20 7-9р
36 «Шаг в хаос» Music Puzzle 3:53 7-9р
37 «Троль день» Dance Style 3:20 7-9р
38 «Поліція на варті танців» Імперія 2:00 7-9р
39 «Файні хопери» Rubin studio 1:54 7-9р
40 «Little party» Dance Energy 2:42 7-9р
41 «Fire models» JD DANCE STUDIO 2:20 7-9р
42 «Я хочу танцювати» Березіль 3:22 7-9р
43 «Експромт» Я.Кравецька Реверанс 3:10 7-9р
44 «Намалюю» Орєхова Вероніка А6 Axcellence 2:06 7-9р
45 «Найвеличніша» — Є.Радіонова А6 Axcellence 1:50 7-9р
46 «Лабіринт» — П.Ганькевич Totem Dance School 2:00 7-9р
47 «Енергія життя» — К.Матвєєва Rock-n-smile 3:00 7-9р
48 «Радість руху» — В.Вигулярна Rock-n-smile 1:00 7-9р
49 «Жабенята» Мюзік хол 2:10 7-9р
50 «Водолій» Максимова Сандра 2:50 7-9р
51 «Нестримні пружинки» Rock-n-smile 1:51 7-9р

Кінець 1-го блоку о 12:30

З 12:30 до 13:30

  • Перерва, реєстрація та проба сцени для колективів 2-го блоку;
  • для керівників колективів 1-го блоку круглий стіл з членами журі.

В 13:30 — нагородження учасників 1-го блоку

Початок 2-го конкурсного блоку о 14:00

Другий блок:

52 «Future» А6 Axcellence 3:05 10-12
53 «Гопак» Усмішка 3:45 зміш
54 «Пухнаста армія» Dance Style 4:00 зміш
55 «Індійське кіно» Смайлики 3:27 10-12
56 «Розсміши клоуна» Пінмаліон 4:01 10-12
57 «Східний танок» Джерельце 5:00 10-12
58 «Відчайдушні домогосподарки» Dance Style 4:00 10-12
59 «Фарби» Азбука танцю 3:13 10-12
60 «Калинонька» Браво 4:10 10-12
61 «Моє друге я» — дует Реверанс 3:27 10-12
62 «Подарунок» — К.Воєвода Реверанс 3:20 10-12
63 «Дикий-дикий вест» Смайлики 4:00 10-12
64 «Мрії про маленького принца» ShubiDubi 2:20 3-6р
65 «Циганський танок» Джерельце 3:00 10-12
66 «Свет из тьмы» Music Puzzle 2:54 10-12
67 «Намалюю тобі свою любов» Пігмаліон 3:01 10-12
68 «Тримай ритм» Імперія 2:00 10-12
69 «Мысли» Rubin studio 2:30 10-12
70 «Віра?Надія?Кохання!» Dance Style 4:00 10-12
71 «Mushrooms» V Crew 2:38 10-12
72 «Сищики» ShubiDubi 2:25 3-6р
73 «Смачно» Азбука танцю 2:49 зміш
74 «Чарівниці» -дует Реверанс 2:34 10-12
75 «Forward» JD DANCE STUDIO 2:30 10-12
76 «Змінити світ» DanceGarden 2:42 10-12
77 «Джаз-фанк» Ірбіс 3:00 10-12
78 «Fire Ball» MAGIC VIBES 2:49 10-12
79 «Теорія всього» — А.Ісак М-44 2:07 10-12
80 «Dance everybody» — Д.Бровко JD DANCE STUDIO 1:40 10-12
81 «Поліська полька» Опільчанка 3:43 13-16
82 «Жито» Пігмаліон 4:00 13-16
83 «Місто, де цвітуть каштани» Стелз 4:15 13-16
84 «Весна в Парижі» Flash 3:26 13-16
85 «Чудо подарунок» Країна танців 4:30 13-16
86 «На святі Ліго» Браво 3:09 13-16
87 «Дзеркало» Мелодія танцю 2:35 13-16
88 «За крок до ешафоту» Dance Style 3:00 13-16
89 «Між небом та землею» Flash 3:50 13-16
90 «Зустріч на Бродвеї» Пігмаліон 3:11 13-16
91 «Пробудження» Мюзік хол 3:17 13-16
92 «Доля-доленька» Опільчанка 4:43 13-16
93 «Жага до більшого» Березіль 3:55 13-16
94 «Прокляття повного місяця» Стелз 4:30 13-16
95 «Зимова казка» Діана 2:34 13-16
96 «Пробудження» Браво 3:09 13-16
97 «Коли серце пронизано нитками» Dance Style 3:00 13-16
98 «Мама кішка» Ірбіс 3:00 зміш
99 «Energy» Dance Energy 2:47 зміш
100 «Танець з бучками» Заморочки 3:31 зміш
101 «Український святковий» Опільчанка 3:25 зміш
102 «Ляльки» Усмішка 4:00 7-9р
103 «Полька» VIZAVI 2:40 зміш
104 Поліський т-ць «Шир» Заморочки-Дивина 2:40 зміш
105 «Подих весни» Dance Style 4:00 зміш
106 «Подих весни» Intro- dance 3:00 17+
107 «Вічність» Фантазія 4:10 зміш
108 «Плаття» Лілея 3:50 зміш
109 «Пробудження» Мелодія танцю 2:00 зміш
110 «Look how we do it» Тріо «Glory» 1:09 зміш
111 «В один такт» Аврора 2:48 зміш
112 «Український мікс» Заморочки-Дивина 4:00 зміш
113 «Кривий танець» Фантазія 4:57 зміш
114 «Дівочі посиденьки» Intro- dance 3:30 17+
115 «Як козаки куліш варили» Опільчанка 4:57 зміш
116 «Веснянка» Усмішка 4:00 зміш
117 «Він де ваканте» Заморочки 2:00 зміш
118 «Маріонетки» Лілея 3:00 зміш
119 «Ми удвох» Hearts in a beat Дует 3:30 17+
120 «Як свекруха невістку повчала» Intro-dance 3:00 17+

Кінець 2-го блоку о 18:45

18:45 -19:30 круглий стіл керівників 2-го блоку з членами журі

В 19:30 – нагородження учасників 2-го блоку

 

14.05.17 (неділя) – конкурсний день з вокалу Концертна зала КНУБА (Київський національний університет будівництва та архітектури), за адресою Повітрофлотський проспект, 31

З 9:00 до 10:50 — початок реєстрації та саунд-чек
Саунд-чек в порядку виступу учасників (1 куплет + приспів)

Початок конкурсної програми в 11:00

1. «Срібні дзвіночки» — хор 1.«Коли матуся співає пісню»
2. «Пісня про Кобзаря»
 Змішана
2. Назарець Єва «Василечки» 3-6 років
3. Петльовська Вероніка «Добрая, милая мама» 3-6 р.
4. Саркісян Аліна «Цвіркунчик» 3-6 р.
5. Сотнікова Аріна «Люблю мандрувати» 3-6 р.
6. Теличкіна Анастасія «Пісня про чарівника» 3-6 р.
7. «Чарівні перлинки»-ансамбль «Щедрик» 7-9 р.
8. Микитюк Кароліна «Повір у чудеса» 7-9 р.
9. Попельчук Олександра «A Whole New World» 7-9 р
10. Шкаровська Анастасія «Reflection» 7-9 р.
11. Присмицький Роман «Кукушка» 7-9 р.
12. Єгорова Маріанна «Бджілка» 7-9 р.
13. Сербін Іван «Чарлі» 7-9 р.
14. Сливинська Надія «Зозуля» 7-9 р.
15. Деревянко Катерина «Hallelujah, I love him so» 7-9 р.
16. Олексюк Андрій «Strangers in the night» 7-9 р.
17. Курілова Єлизавета «Доброе утро, кошка! « 7-9 р.
18. «Чарівні перлинки»-ансамбль «Ой, єсть в лісі калина» 7-9 р.
19. Роман Дарина «Сива зозуленько» 10-12 р.
20. Ознобішина Стефанія «Ти до мене не ходи» 10-12 р.
21. Рогуцький Кирил «Can’t Stop The Feeling» 10-12 р.
22. Скрипка Анастасія «На встречу ветру» 10-12 р.
23. Хлистова Владислава «Україна» 10-12р.
24. Бадьора Едуард «Веселий вітер» 10-12 р.
25. Негреску Софія «Мамині долоні» 10-12 р.
26. Бобок Анна «Roar» 10-12 р.
27. Мирець Єлизавета «My heart will go on» 10-12 р.
28. Роман Дарина «Lose it all» 10-12 р.
29. Йовдій Ангеліна-Роксана «Hora din Moldova» 13-16 р.
30. Поврозник Ніна «Де ти тепер» 13-16 р.
31. Скрипка Катерина «Лелеча доля» 13-16 р.
32. Сварник Олександра «Bye, Bye, Blackbird» 13-16 р.
33. Сербіна Єлизавета «Зелен клен» 13-16 р.
34. Романченко Діана «In case» 13-16 р.
35. Бондаренко Крістіна «What’s the Pressure» 13-16 р.
36. Миронець Анастасія «Smile» 13-16 р.
37. Йовдій Ангеліна-Роксана «Without You» 13-16 р.
38. Поврозник Ніна «Сопілка» 13-16 р.
39. Скрипка Катерина «Навіженна» 13-16 р.
40. Гончарова Ольга «Skyfall» 17+
41. Подхалюзін Іван «Home» 17+
42. Сербіна, Волинець — дует «Старий рояль» змішана
43. «Криниченька» — ансамбль «Матроси» змішана
44. «Керелівські козаки» — ансамбль «Запорозька похідна» змішана
45. «Перлинки» — ансамбль «А ми дівчата з України» змішана
46. «Лад» — муз.театр «На Купала, на Івана» змішана

Після закінчення конкурсної програми в 14:00 перерва до 15:00

В 15:00 нагородженнявладимир мунтян проклятьякак сделать справку о болезни самомувелосипеды украина цена