«Український дім» зустричає наших конкурсантів

Опубликовано Май 20, 2016

22 травня в концертній залі Українського дому з 11:00 до 18:00 пройде конкурс в номінації «Хореографія» Х Ювілейного Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «Kiev Art Time». А о 18:30 відбудеться святковий Гала-концерт переможців попередніх конкурсів «Kiev Art Time».

На конкурсних виступах та Гала-концерті глядачі зможуть побачити грандіозне свято танцю та пісні від кращих колективів та індивідуальних виконавців з різних куточків України.

Цього року «Kiev Art Time» зібрав талановитих виконавців з Харківської, Миколаївської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Вінницької та інших областей. На сцені покажуть свою творчість дитячі, юнацькі та дорослі колективи у народному та сучасному жанрах.

Переможців 10-го конкурсу-фестивалю обере журі, до складу якого входять провідні митці України: народний артист України Григорій Чапкіс, народна артистка України Алла Попова, заслужений діяч культури України Валерій Шкоріненко, заслужений діяч мистецтв України, композитор Алла Мігай та інші.

Глядачі отримають незабутні враження, а всі учасники – нагороди та спеціальні призи.

Песочница: кто может попастьігри дитячістроительство бань иФільчаков прокурор